Mobil

HTC One M9 Android 6.0 güncellemesi ne zaman alacak?

HTC Güncelleme dağıtımına hız kesmeden devam ediyor.

HTC One M9 Android 6.0 güncellemesi ne zaman alacak?

Tayvanlı HTC, Android ekosisteminde birçok kullanıcı için oldukça özel bir yere sahiptir. İlk Android telefon üreticisi HTC için 2015 pekte iyi geçmedi. 2016 yılının HTC için daha iyi geçeceğini düşünüyoruz; zira gelen haberlere göre One M10 ve One A10 ile büyük bir çıkış yapacağı bekleniliyor. HTC fiyatlandırma noktasında agresif bir tutum içine girebilirse bu yıl büyük üreticileri oldukça zorlayabilir.

HTC'nin en önemli avantajı ise güncelleme desteğini kullanıcılarına sorunsuz bir biçimde sunabilmesidir. One A9 ile kutu içinden Android 6.0 ile çıkan ilk telefonu pazara sunan firma geçtiğimiz yılın amiral gemisi One M9 için Android 6.0 güncellemesine yarından itibarten kullanıma sunacak.

1455524720_onem9444.0.jpg

16 Şubat tarihindne itibaren OTA yoluyla dağıtıma sunulacak bu güncellemenin özellikle kullanıcılar açısından şirketin marka değerini arttıracağını düşünüyoruz. LG G4 kullanıcılarının Android 6.0 güncellemesine geçtikten sonraki pişmanlıklarını HTC tarafında yaşanmayacağını rahatlıkla belirtebiliriz...

One M9 Plus için Android 6.0 güncellemesinin de çok yakında sunulacağını belirtelim...
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.