Mobil

HTC One Max görüntüsü sahte çıktı

Daha önce HTC One Max basın görseli diye yayınlanan görsel meğer sahteymiş.

HTC One Max görüntüsü sahte çıktı

Daha önce sizlere HTC One Max’a ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf yayınlamıştık. Hatta bu fotoğraf HTC One Max’ın basın görseli olarak dünya çapında yayınlanmıştı. Güvenilir kaynaklarıyla genelde çıkmamış cihazların görüntülerini sızdıran @evleaks bu sefer herkesi yanılttı.

@evleaks’ın HTC One Max’ın basın görseli diye yayınladığı görüntü sahte çıktı. Bu görüntü HTC tarafından yalanlandı.

1376287335_htc-t6-630x582.png

HTC firmasının adı One Max ya da HTC T6 olacak olan phablet telefon hazırlığında olduğu bir süredir söyleniyor ve hatta bu konuda sızıntı bilgiler yayınlanıyordu. Bu sabahta aynı şekilde @evleaks adlı kullanıcı bu cihaza ait basın görseli olduğu iddiası ile bir fotoğraf yayınlamıştı. Ancak HTC Kıdemli Global Online İletişim Müdürü Jeff Gordon, kendi blogundan bu görseldeki cihazın HTC One Max olduğunu yalanladı.

Yorumlar
Misafir
HTC yalanlamışsa kesin doğrudur o zaman bu görüntü. Şirket daha önce One mini modelini yapmayacaklarını resmi olarak açıkladı ama bakın One mini resmiyet kazandı. Daha sonra HTC One'ın Google Play Edition sürümünü yapmayacağız ve bu yönde bir çalışmamız yok dendi ancak telefon resmiyet kazandı. Yani anlayacağınız bu sızıntı doğru ve Evleaks yine yanılmadı :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.