Mobil

HTC One Mini’yi Avea'da S.E.Ç’in!

Avea, avantajlı akıllı cihaz tekliflerine bir yenisini daha ekledi.

HTC One Mini’yi Avea'da S.E.Ç’in!

Türkiye’nin en yenilikçi operatörü Avea, kullanıcılarını son teknoloji akıllı cihazlarla buluşturmaya devam ediyor. HTC’nin yenilikçi tasarımı ve  üstün özellikleriyle dikkat çeken ürünü HTC One Mini, Avea İletişim Merkezleri’nde cazip fiyat avantajlarıyla teknoloji tutkunlarını bekliyor.  

Avealılar, HTC One Mini’yi S.E.Ç’ecek!

Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç. cihaz kampanyası kapsamında Avealılar, 24 ay taahhüt vererek HTC One Mini’ye isterlerse tarifeye ek ayda 29 TL’den başlayan fiyatlarla ve ilk 3 ay 100MB internet kullanım hediyesi ile; isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketli tekliflerden biriyle ya da “Her Şey Dahil Paket” seçenekleri  ile sahip olabilecekler.

1380880265_htc-one-mini.jpg

HTC One Mini’ye peşin fiyatına 1.399 TL ödeyerek sahip olmak isteyen Avealılara ise 3 ay boyunca 250 MB internet hediye edilecek.

Yenilikçi tasarım ve daha bir çok üstün özellik HTC One Mini ile cebinizde

Özel metal gövdesi  ve inceliği  sayesinde, tek elle kullanım kolaylığı sağlayan HTC One Mini; çift ön stereo hoporlör ile güçlü, Beats Audio™ özelliği ile stüdyo kalitesinde ses vaat ediyor.

HTC BlinkFeed özelliği ile giriş ekranı dakikası dakikasına otomatik olarak güncellenen HTC One Mini, kullanıcının etkinliklerinden önemli kareler seçerek 30 saniyelik çarpıcı bir gösteri hazırlıyor. Üstelik ek efekt için müzik teması seçeneği sunarak kulanıcıya kendi özel filmini yapma şansı tanıyor.

1380880280_htc-one-mini-2.jpg

Avea’nın 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’la, maksimum hızda internet deneyimi HTC One Mini’lere de taşınacak

Müşterilerine 81 ilde çift taşıyıcılı internet teknolojisi Mobil Plus’ı sunan Avea, akıllı telefon deneyimini de zenginleştiriyor. Türkiye’nin her ilinde 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’ı canlı şebeke iletişim kulesinde aktif hale getirerek 43 Mbps ile kullanıcı başına maksimum hıza erişme olanağı sağlayan Avea, şimdi de HTC One Mini’yi  akıllı cihaz portföyüne ekliyor.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.