Mobil

HTC One S pil sorunu şikayeti

HTC One S kullanıcıları telefonun, Wi-Fi kullanırken çok pil harcadığı gerekçesi ile şikayet ettiler.

HTC One S pil sorunu şikayeti

HTC One S kullanıcıları Wi-Fi aramaları sırasında pil sorunu yaşadıkları konusunda sıkıntılarını dile getirdiler. Cihazın kullanıcıları Wi-Fi arama özelliğini kullandıkları zaman şarjın daha çabuk bittiğine dair şikayetçi oldular.

1335682493_htcones.jpg

Bir kullanıcı yaptığı şikayetinde, telefonun yüzde 66 ekran, yüzde 7 hücre bekleme, yüzde 7 internet ve 3 saat 43 dakika Wi-Fi çalıştığında yüzde 35 pil harcadığını söyledi.

1335682374_htc-one-s.jpg

HTC ve T-Mobile sorunları düzeltmek için çalışmalar başlattı. HTC One S için bir yama yayınlayıp sorunu gidereceğini söyledi. HTC One S, T-Mobile'ın amiral gemilerinden biri ve bu sorunun uzun süre yaşanmaması gerekiyor onun için en kısa sürede sorunun giderilmesi için çalışıyorlar.

Yorumlar
Slm bnde htc öne s var sarji hiç kullanmadan 14 15 saat gdyr bu ne bcim ya telf aldgma pişman oldum musteri memnuniyeti nerde kvk 3 kere gnderdm aynı bna yardımcı olursanız sevinirim.
Cevapla
Misafir
Wifi üzerinden internet kullanıyorsanız sakın ola one s almayın. Modemden 3 metre den fazla uzaklaştınız mı nete bağlanamıyorsunuz... Aynı yerde başka telefonlar ful wifi gösterirken benim one s ya tek nokta gösteriyor ya da hiç görünmüyor. Sakın, arkadaşlar sakın... Navigasyon kullanıyorsanız eğer, GPS anteni de pek başarılı değil, bağlanıyor ama arkadaşlarımda ki telefonlar kadar çabuk GPS'e de bağlanamıyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.