Mobil

HTC One ve One X+ için Android 4.2 ve Sense 5 yapım aşamasında

HTC Rusya, güncellemenin şu an için hazırlandığını resmi olarak açıkladı.

HTC One ve One X+ için Android 4.2 ve Sense 5 yapım aşamasında

Kısa süre önce HTC One için Android 4.2.2 ve Sense 5.1 güncellemesinin dağıtımına haziran ortasında resmi olarak başlanacağını bildiren HTC Rusya Başkanı Kormiltsev Andrey, HTC One X ve One X+ kullanıcıları için müjdeli bir haber duyurdu. HTC One tanıtımı sonrası resmi olmayan kaynaklarca One X, One X+ ve One S gibi geçtiğimiz yıla damga vuran bazı telefonlar için Sense 5 güncellemesinin yayınlanacağına dair bazı ipuçları verilmişti ancak söz konusu gelişme resmi kaynaklarca dile getirilmemişti. İlk defa resmi kaynaklarca One X ve One X+ için Android 4.2.2 ve Sense 5 güncellemesi hakkında çalışıldığına dair detaylar aktarıldı.
1370319459_1370116578htcone.jpg

Güncellemenin kullanıcılara ne zaman sunulacağı noktasında net bir tarih verilmiş değil, fakat telefonlara  yaz döneminde Daydream , Sense 5, geliştirilmiş bildirim ekranı, ana ekran uygulamasında yenilikler, yüzdeli pil simgesi ve canlı ana ekran Blinkfeed gibi birçok yeniliğin ulaştırılacağı ön görülüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.