Mobil

HTC One vs iPhone 5 vs Lumia 920 kamera karşılaştırması

HTC One, iPhone 5 ve Nokia Lumia 920 kamera karşılaştırmasının videoları haberimizde!

HTC One vs iPhone 5 vs Lumia 920 kamera karşılaştırması

HTC One akıllı telefonun sabitleyici optik özelliği çok fazla bahsedilmeyen özelliklerinden biridir. HTC One ve Nokia Lumia 920 hem fotoğraf hem de video kaydı açısından oldukça iyi telefonlar.

Şimdi bu telefonlar ve iPhone 5 akıllı telefon karşılaştırılarak test edilmiş. HTC One ultrapiksel kamera özelliği ile oldukça iddialı olarak piyasaya sürüldü. Nokia Lumia 920 Windows Phone kategorisinde en iddialı akıllı telefon. Apple iPhone 5 ise iOS platformunun tek çeşit en üst seviyeli modeli.

1365355296_htconelumia92001.jpg

Aşağıdaki videolarda bu üç akıllı telefonun video çekimi ile karşılaştırmış görüntülerini inceleyebilirsiniz.

İkinci karşılaştırma, daha az zor ışık koşullarında, HTC One ve Nokia Lumia 920 arasında geçiyor.

Yorumlar
Misafir
htc one, lumia 920 ve iphone 5 e göre video çekiminde sarsntılı geçişler çok belli oluyo...
Cevapla
remky
htc one gece çekiminde nokiayı fena çarpmış walla ama lumianın gündüz fotolarını çok beğeniyorum tek kelimeyle müthiş
Cevapla
Misafir
LM 920 Kullanıcısıyım ilk eline alan o telefonla gece değil gündüz de video + foto çekemez telefona alışma helede kamerasına alışma süresi en az 2 ay ve videodakinin aksine gece çekimleride süperdir hareket sensörleri zaten hiç bir telefonda yok anında netleme yapıyor ve dip not LM 920 lerde gizli flash var gece foto çekerken flash olmadan foto çekin cam gibi görüntü video çekimlerindede aynısı geçerli ama alışmanız gerek..foto ve videoda hiçbiri lm 920 ye yetişemez.
Cevapla
Misafir
bence her ikisindede nokia basarili.
Cevapla
Misafir
One'in gece görüntüleri daha iyi, fakat gündüz iyi degil. Nokia'nin renkleri gündüz daha dogal ve fokusu daha iyi. One'in fokusu kötü
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.