Mobil

HTC önümüzdeki hafta bir telefon duyurusu gerçekleştirecek

One mini ve One Max hazırlıklarını sürdüren HTC, giriş seviyesi için de ürün tanıtımlarına devam edecek.

HTC önümüzdeki hafta bir telefon duyurusu gerçekleştirecek

Yılın ikinci yarısında ülkesi Tayvan’da düzenlediği etkinlik kapsamında yeni amiral gemisi Butterfly S ile giriş/orta seviyede konumlandırılan çift SIM kartlı Desire 600 modellerini basın karşısına çıkaran HTC, önümüzdeki süreçte başta One mini ile olmak üzere ürün yelpazesini genişletmeye devam edecek. Büyük ekranlı telefonlar segmentinde ise One Max adlı modelle rekabete hazırlanan HTC'nin daha alt seviyelerde de akıllı telefon tanıtımlarını sürdürmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz haftalarda O2 Almanya operatörünün dokümanlarında ortaya çıkan bazı bilgilerde HTC’nin Desire 500 adlı bir modeline rastlanmıştı. Teknik özelliler ve tasarım noktasında gizemini koruyan telefon eprice sitesinin iddiasına göre gelecek hafta (23 Temmuz) tanıtılacak.

Model isminden anlaşılacağı üzere telefonun Desire 600’ün altında konumlandırılması bekleniyor. Desire 500’e dair gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz.

1374067563_epic5203htc-ea4a6837e1c5818a4b3e0b61aafdf7fa.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.