Mobil

HTC, “Quietly Brilliant” sloganına veda ediyor

Yeni bir yapılanma süreci içerisinde olan HTC'nin yeni sloganı merak uyandıracak.

HTC, “Quietly Brilliant” sloganına veda ediyor

2013 yılı ile birlikte yeni bir yapılanma süreci başlatan HTC, bu anlamda yeni telefonu HTC One'a fazlasıyla güveniyor. Şu aşamada tedarik aşamasında bazı sorunlar yaşanıyor olsa da, işlerin tamamen yerine oturmasıyla telefonun başarılı satış rakamları elde edeceğini ön görebiliriz.

Geçtiğimiz yıllarda özellikle pazarlama ve reklam noktasında sıkıntı yaşayan Tayvanlı üretici, yeni yapılanma sürecinde sıkıntılarını gidermeyi hedefliyor. UEFA ile yapılan 3 yıllık anlaşma bu noktada önemli bir adım görünüyor. Şirket ayrıca One modelinin yıl içerisinde üst seviyede konumlandırılacak tek model olacağını belirterek, tüm çalışmaların ve kampanyaların bu noktada sürdürüleceği belirtmişti.
1364227920_htc-quietly-brilliant-logo12.png

HTC’de başlayan yenilenme süreci bununla kalmayacak gibi görünüyor. 2009’dan bu yana benimsenen ve şirketin resmi sloganı olarak kabul gören “Quietly Brilliant” sloganı artık kullanılmayacak. Pazarlamadan sorumlu yönetici Benjamin Ho, yaptığı değerlendirmede “Geçmiş dönemde rakiplerimiz ile agresif bir rekabet oluşturamadık ve açıkçası kullanıcılar cephesinde de yeterince ses getiremedik” ifadelerini kullandı.

Yeni süreçte pazarlama harcamaları için kaynak iki katına çıkarılacak ve HTC One rakipleriyle ciddi anlamda rekabete girecek. Bu anlamda artık şirketle yeni süreci daha iyi ifade edecek yeni bir slogan seçme yoluna gidecektir.

Yorumlar
hasan
htc iyi telefon üretiyor fakat bataryanin değiştirilmesi lazim sonuçta yetmiyor birde lutfen düzgün Türkçe kullanalım yazik etmeyin
Cevapla
Misafir
bu yıl çok farklı bir htc olcak...
Cevapla
HTC ye slogan değil değiştirilebilir batarya lazım destek lazım servis lazım sağından solundan çalmaması lazım apple ile anlaşmaması lazım o telefonların ısınmaması lazım çizilmez diye sattığı cihazın çizilmemesi ekranına toz girmemesi lazım aksesuarını tam vermesi lazım ve bütün HTC kullanıcılarından servisler ve müşteri hizmetleri için özür dileyip hepsini kovması lazım bütün kıt beyinli yönetim kurulunu değiştirmesi lazım HTC reklam lazım değil
Cevapla
tako
ha ben bilmem ama samsung en iyisi lo
Cevapla
HTC helall
Bu sefer ilk 1'e oynarız.cihaz harika görünüyor.hadi bakalım.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.