Mobil

HTC Rezound'a ICS güncellemesi mi geliyor?

HTC Rezound'a Ice Cream Sandwih güncellemesi çok yakında geliyor mu?

HTC Rezound'a ICS güncellemesi mi geliyor?

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC'nin geçtiğimiz günlerde Ice Cream Sandwich güncellemesini Desire HD modeline getirmeyecek olması epey olaylı geçti. Kullanıcıların tepkisiyle karşılaşan HTC, en sonunda neden güncelleme yapmadığını açıklayarak bu olaya son vermişti. Ancak bu olay bütün HTC modellerinde olacak değil.

Çok yakın zamanda HTC Rezound akıllı telefona Ice Cream Sandwich güncellemesi geliyor. Bugün LTE özellikli Verizon HTC Rezound'un ICS güncellemesini alacağına dair liste görüntüsü sızdırıldı.

1343646009_htc-rezound.jpg

HTC firması, henüz bu güncellemeyi onaylamadı. Ancak sızdırılan ekran görüntüsünde ilginç olan bir şey var. Ekran görüntüsüne bakıldığı zaman HTC Rezound telefonun bulunduğu kısımdaki tarihler in farklı biçimde yazıldığı görülüyor. Mesela bir üst modelde tarih 08/01 olarak yazılırken Rezound'un olduğu kısımda sıfır konmadan 7/29 olarak yazılmış. Yani bu görüntü düzenlenmişte olabilir.

1343646036_updated-week-724-rezound-ics.jpg

Bunların doğru olup olmadığınız zamanla göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.