Mobil

HTC Sensation ailesi için Ice Cream Sandwich geldi

HTC Sensation kullanıcılarının dört gözle beklediği yeni Android 4.0 güncellemesi nihayet çıktı!

HTC Sensation ailesi için Ice Cream Sandwich geldi

Son yıllarda adını sıkça duymaya başladığımız popüler akıllı mobil cihaz üreticisi HTC'nin yeni güncellemeleri yavaş yavaş çıkmaya başladı. Sensation ailesi için merakla beklenen Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi Avrupa merkezli olarak gelmeye başladı bile. Sensation kullanıcılarının uzun süredir merakla beklediği bu güncelleme nihayet geldi! Şuanda Sensation ve Sensation

1331389891_11329444414.jpg

Yeni Android 4.0 güncellemesinin boyutu merak edenlere söleyelim 297 MB olacak.Yeni Android 4.0'da daha önce haberini verdiğimiz Sense 4 arayüzü değil de 3.6 arayüzü kullanılacak. Bunun sebebi ve detayları için daha önce verdiğimiz bu habere göz atabilirsiniz: 
1331389903_android-nom-ice-cream-sandwich.jpg
Yeni Android 4.0 güncellemesiyle 3.6 Sense HTC arayüzünün kullanıldığı bu güncelleme şuanda Almanya başta olmak üzere dağıtılmaya başlandı bile. Mart'ın sonu ve Nisan ayının başı itibari ile tüm Dünya'da paylaşılması beklenen bu güncellemenin çıkacağı gün ve tarihte buradan sizlere haberini sunacağız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.