Mobil

HTC Sense 5’e ait bazı görüntüler ortaya çıktı

M7 kodlu telefonda ilk olarak karşımıza çıkacak arabirim radikal değişikliklere imza atacak.

HTC Sense 5’e ait bazı görüntüler ortaya çıktı

HTC’nin kısa süre içerisinde resmiyete kavuşturmasını beklediğimiz M7 kod isimli telefona ait bazı detaylar netleşmeye başlarken; telefonda kullanılacak Sense sürümünün ise 5.0 olacağı iddia edilmişti. 4.7-inç boyutunda ve 1920 x 1080p çözünürlüklü inç başına 468ppi değer sunan telefonda yeni nesil bir işlemcinin konumlandırılacağı iddia ediliyor.

Kilit ekranda yapılacak gelişmelerin yanı sıra arabirimin mümkün olduğu kadar kullanıcı dostu bir hal alması sağlanacak. Basit ve sade olarak tasarlanan Sense sürümü halihazırda kullanıcılar arasında büyük beğeni kazanan sistemi daha da popüler hale getirecektir.
1357486078_sense-5.png

Elde edilen görseller, klavye ve numara kodlama bölümüne ait. İlerleyen dönemde daha fazla görselin sunulmasını bekliyoruz. Şirket, arabirim geliştirmelerin yanı sıra telefonlarda hazır olarak kullanıcılara sunulan yerleşik uygulamalarda da bir dizi yenilikler sunmayı hedefliyor. Mobil Dünya Kongresi’nde görücüye çıkacak telefon ve konumlandırılacak arabirimle ilgili detaylar geliştikçe aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
salih deniz
sense ara yüzüne berbat diyen arkadaş, ciddiye almıyoruz seni.. bu kadar önyargıyla yaklaştığın sürece ne anlattığının da önemi yok..
Cevapla
one x
batarya ve tegra dan dolayı aşırı ısınma bundan dolayı ekranda sarı leke olayı yrd bunları assin rakipsiz kalır...
Cevapla
Misafir
arkadaş hayatında samsung kullanmayanlar bir de yorum yapıyor. sense arayuzu gördüğüm en berbat arayuz. isteyen birde note 2 yi denesinde arayuz görsün. doğru insanın sadece ekmek yiyince pastanın tadını nereden bilecek. htc bitti bitiyor. uyanın, kullanmak istediğiniz telefon gibi akıllı olun. samsung cihazlar her yönüyle htc'ye 10 basıyor. satış sonrası hizmete değinmedim bile. o konuda htc zaten sınıfta kaldı.
Cevapla
Misafir
ara yuz de htc bariz bir numara kullanımı gayet.sade bence htc
Cevapla
s@mi
menüde dosya oluşturmak isteyen arkadaşlar bu launcherler ile mümkün.ama o zamanda senseden vaz geçmek zorunda kalacaksın.vazgeçemezsiniz.bu androidin ayıbı böyle devam.bende s 3 satıp one x aldım senseden vazgecemedigim için
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.