Mobil

HTC Sense 7.5, HTC One A9 ile aynı tarihte Google Play'de yayınlanacak!

LlabTooFeR, HTC One A9 ile birlikte Sense 7.5'in uygulama olarak Google Play'de yayınlanacağını söyledi.


HTC cihazlarına özel ROM'lar hazırlayan ve şirketin adeta casusu olan LlabTooFeR, HTC hayranları sevindirecek bir haber verdi. LlabTooFeR'e göre Tayvanlı HTC, özel kullanıcı arayüzü olan Sense 7.5'i HTC One A9 ile birlikte aynı gün Godgle Play'de kullanıma sunacak.

HTC’nin 20 Ekim’de(yani yarın) duyuracağı One A9’un tanıtımı hiç şüphesiz Sense 7.5 versiyonu ile tanıtılacak. Bu tahatımla birlikte diğer HTC kullanıcıları da Sense Home 7.5 arayüzünün keyfini yaşayacak. Çünkü HTC, Sense arayüzünün yeni versiyonu olan Sense 7.5'i diğer HTC kullanıcılarının cihazlarında kullanabilmesi için uygulama olarak Play Store'da yayınlayacak.

1445270564_img20151019190141.jpg

HTC One A9 resmen üreticisi tarafından yarın düzenlenecek etkinlik sırasında tanıtılacak. HTC'nin yeni akıllı telefonun tüm özelliklerini keşfetmek için sabırsızlanan kullanıcılar buna ek olarak yeni Sense 7.5 arayüzünün Google Play'de yayınlanmasını merakla bekliyor olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.