Mobil

HTC Trophy Windows Phone güncelleştirmesi yayınlandı!

Trophy'ye beklenen Tango güncelleştirme Verizon'dan geldi.


HTC Trophy sahipleri nihayet bu hafta Tango güncelleştirmesine kavuşacak. Ancak eğer Verizon değil de AT&T kullanıcısıysanız Windows Phone 7.5 güncelleştirmesini biraz daha beklemeniz gerekecek. Güncelleştirmenin HTC Trophy cihazına getirdiği bir çok yenilik bulunuyor.

Trophy kullanıcıları internet paylaşım sistemine bu güncelleştirme sayesinde ulaşabilecek. Bu sistem sayesinde kullanıcılar mobil verilerini paylaşırken 5 ayrı cihazla Wi-Fi bağlantısı kurabilecek. Diğer bir yenilik MMS değişiklikleri üzerine olacak. Verizon her ne kadar bu telefonda Trophy kullanıcılarına daha gelişmiş bir işletim sistemi sunsa da Trophy hala bir Windows Phone telefonu.

1343910488_htctrophy1000wlargevergemediumlandscape.jpg

Peki Windows Phone olmasının ne gibi dezavantajları var? Öncelikle Verizon bu cihazlarda LTE sistemine imkan vermiyor. Microsoft işletim sistemiyle çalışan yeni telefonların çıkmasını bekliyor. Windows Phone 8'in çıkışıyla gelen yeni telefonlarda LTE sisteminin olması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.