Mobil

HTC, Zara adında büyük ekranlı bir telefon hazırlıyor

Uzak doğulu kaynaklardan gelen haberler, telefonun plastik bir kasaya sahip olacağını bildiriyor.

HTC, Zara adında büyük ekranlı bir telefon hazırlıyor

Mobil dünyasında eski günlerine dönme noktasında One modeline fazlasıyla umut bağlayan HTC’nin büyük ekranlı telefonlar kategorisine yine One serisi adı altında (One Max) bir telefon sunacağı ihtimali de gün geçtikçe kesinlik kazanmaya başlıyor. Son olarak Almanya’da O2 operatörüne ait kimi belgelerde ortaya çıkan telefon tasarım anlamında One modelinden esintiler sunacak. Teknik özellikler noktasında ise sektörün en iddialı modelleri ile rekabet edecek şekilde donatılması beklenen telefonun yılın son çeyreğinde resmiyet kazanması bekleniyor.

China Times’da yer alan bir haber ise HTC’nin Ona Max’ın yanı sıra  benzer ekran ve donanıma sahip ancak bünyesinde plastik kasa bulunduracak “Zara” kod adlı yeni bir telefon daha hazırlıyor. Söz konusu ürün One, One mini ve One Max’ın aksine plastik bir kasa yapısı sunacak ve bu sebeple daha uygun bir fiyat sergileyecek. Telefon ile ilgili ayrıntılar şu anda yetersiz ancak kaynaklar telefonun bu yıl tanıtılacağı noktasında hemfikir. Zara kod adlı teflona dair gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz. 

One Max'a ait olduğu iddia edilen çizimlere aşağıdan göz atabilirsiniz.

1374668195_htconemaxblueprint-580-90.jpg

Yorumlar
Misafir
Aslında hatice için üzülmüyor değilim. ah biz de ki bu insanlık!!!
Cevapla
Misafir
utanirim almaya isme bak htc haticenin kisa adi
Cevapla
Misafir
Takoz diyen arkadaş doğru söylemiş. Kullandığın telefonun ebatlarını, özellikle de kalınlığını biliyor musun? Bilmiyorsan bi bilene sor. Asıl sen atgözlüklerini çıkart da gerçekleri gör. Fanatiklik gözünüzü kör etmiş. Sanki o cihazları size bedava fan lık yapın diye veriyorlar.
Cevapla
Misafir
Nerden bildin kardeş bana bedava one verdiler artı %5 pay aliyorum. Benim bildiğim tek şey kedi erişemeyecegi ciğere mundar der... Sen konuşmaya devam et...
Cevapla
Misafir
Yuh artık Htc one da takoz diyen biri çıktı. Harbi at gözlüğü takıyorsun ve kesin samsungcusun.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.