Mobil

HTC Zoe nedir?

HTC One akıllı telefon için tanıtılan HTC Zoe özelliği nedir?


HTC bugün bir etkinlikle yeni amiral gemisi HTC One akıllı telefonu tanıttı. Bu tanıtımda bir de HTC Zoe adında kamera özelliği vardı. Peki nedir HTC Zoe?

HTC Zoe öncellikle HTC One akıllı telefonun çekim modlarından biri. Devrim niteliğindeki HTC UltraPiksel Kamera, insanların en değerli anlarını nasıl yakaladığını, yaşadığını ve paylaştığını yeniden tanımlıyor. Yüksek çözünürlüklü ve üç saniyelik hayat bulan fotoğraflar çekmenize imkan tanıyan HTC Zoe Böylece sabit görüntülerden oluşan geleneksel galeri anlayışını, benzersiz hareketli fotoğraf ve videolardan oluşan hatıralara dönüşmesini sağlıyor.

1361306616_htc-one-leftaa.jpg

Otomatik olarak profesyonelce tasarlanmış montajlar, geçişler ve efektler sayesinde müzik parçaları ile bir araya gelmiş fotoğraf ve videolarınızdan oluşan filmler oluşturabilirsiniz. Bu filmleri yeniden düzenlemeniz veya farklı temalarla ayarlayabilmeniz, sosyal ağlar, e-posta ve diğer hizmetler aracılığıyla kolaylıkla paylaşılabilmeniz mümkün olacak.

HTC, bu özellik için sınıfının en iyisi f/2.0 diyafram açıklığına sahip lensi ekleyerek UltraPiksel sensör içeren özel yapım bir kamera geliştirdi. Cihazdaki bu yeni özellik ile aynı zamanda düşük ışıkta inanılmaz bir performans sağlayan HTC One, fotoğraf ve videolarınıza bir dizi farklı iyileştirme özelliği veriyor.

Bunların yanı sıra bu özellikle, 1080p video çekimini destekleyen ultra geniş açılı ön kamera ile mükemmel bir kişisel portre deneyimi yaşayacak ve bir dokunuşla harika videolar kaydetme imkanınız olacak. Cihazın arka kamerasında kullanılan çok eksenli optik görüntü sabitleme ise kareler ister sabit ister hareketli olsun video çekiminiz çok daha kaliteli oluyor. HTC UltraPiksel Kamera ayrıca yenilenmiş 360 derece panorama, sıralı çekim özelliği ve fotoğraftan nesne kaldırma özelliği gibi birçok özelliklerle geliyor.

Yorumlar
çok iyi
HTC one diger tum telefonları silmiş, s4 Dolan hikaye
Cevapla
İsmni değişmişler zor yapmışlar :) lumialarda zaten var.
Cevapla
emrah
adamlar yeni birşey buldum demediki önceki haberleride okursan lumiadaki kamera teknolojisi kullanıldı zaten fakat biraz iyileştirme ile lumiada 8mp kadar destekleyen bu teknoloji htc one da 13 mp e kadar destekliyor ayrıcalık bu ve gayette başarılı.
Cevapla
HTC demek gereksiz demek bunca yaptıklarından sonra insanlar hala HTC ye kanarsa diyecek bişey yoktur.
Cevapla
s@mi
şurada yazan her şeyi one x lede yapabiliyorum. resimleri geçişli müzikli hd video yapmak xp den gelen bir şey.one x de bunu pc den hızlı yapıyor. kullanılan şeyleri htc bizzat kendi yazılımına ekliyor bir kaç programın yaptığını bir uygulamada birleştiriyor yeni değil ama akılcı.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.