Mobil

HTC'den benzeri olmayan bir tablet

HTC akıllı telefonlardaki başarısını tablette de tekrarlamak istiyor ve bunun için HTC Flyer'ı piyasaya sürerek işe başladı


HTC akıllı telefonlardaki başarısını tablette de tekrarlamak istiyor ve bunun için HTC Flyer'ı piyasaya sürerek işe başladı. Birçok noktada diğer tabletlerden farklı olduğunu gösteriyor Flyer... Yeni çıkan 10 inç'lik tabletlerde bulunan Android 3.0'ı kullanmaktansa, HTC 2.3.3 sürümünü kullanmış.

1307455886_htcflyer.jpg

Tableti ilk açtığımızda gördüğümüz HTC'nin HTC Sense ara yüzünü tabletinde de kullandığı. Bu ara yüz güzel görünümüyle çekici ve Android ile birlikte gayet akıcı bir şekilde çalışıyor. Örneğin tableti 90 derece döndürdüğünüzde ekran da aynı hızla 90 derece dönüyor.

Flyer tek çekirdekli işlemciye sahip olmasına rağmen 1.5 GHz saat hızı ile yüksek performans verebiliyor. Gözlemlerimize göre Dual Core işlemciye sahip Motorola Xoom pratikte bu kadar hızlı değildi. Sadece uygulamalar arasında dolaşırken biraz takılma oluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.