Mobil

HTC'den yeni bir pazarlama hamlesi!

Şirket, HTC One satışlarını arttırmak adına dev merkezlerde "HTC One Showroom" bölümleri oluşturacak.

HTC'den yeni bir pazarlama hamlesi!

One modelinde yaşanan ultrapiksel kamera modülü sıkıntısı telefonun yaklaşık 1 ay kadar gecikmesine sebep olurken, söz konusu gelişme Tayvanlı üreticinin yılın ilk çeyreğinde hiçte iç açıcı olmayan mali sonuçlar elde etmesine sebep oldu. Telefon nisan ayı içerisinde birçok ülkede satışa sunulacak ve bu pazarların biri de Amerika olacak. Şirket bir zamanlar pazarda öncü markayken, pazarlama ve reklam noktasında yaşanan başarısızlıklar satışların büyük oranda düşmesine yol açtı.
1365485958_htc-one-3v3.jpg

Tayvanlı üreticinin UEFA ile yaptığı anlaşma neticesinde önemli bir pazarlama stratejisi gerçekleştirirken, şimdiler de ise tüketici bilincini arttırmak adına yeni bir pazarlama kampanyası başlatılıyor. Öncelikle Amerika’daki popüler alışveriş merkezlerine "HTC One Showroom" bölümleri açılacak. Bu noktalarda tüketicinin telefonu daha yakından tanıması sağlanacak ve çalışanlar tarafından One’a ait detaylar aktarılacak.

Sunulan açıklamaların yanı sıra Showroom’larda eğlenceli aktiviteler yapılacak. Böylece tüketicinin dikkati telefona daha fazla odaklanacak. HTC One’ın nisan ayı içerisinde birçok ülkede satışa sunulmasıyla daha iyi ekonomik veriler elde etmeyi hedefleyen şirketin, yılın ikinci yarısında nasıl bir tablo karşımıza çıkaracağı merak konusu.

Yorumlar
Misafir
Pardon ne kalitesi? Servise işi düşen biliyor htc'nin ne kadar dandik bir kalitesi olduğunu. Kalite sadece kasayla olmuyor. Kalite iyi donanım, servis, güncelleme ve yazılım ile oluyor. Bu konuda da htc zaten sınıfta kalmış. S4'ün Çömezi bile olamaz htc one.
Cevapla
Misafir
Önce parça tedarik etsin, müşterisini mağdur etmesin. Bir daha htc yanımdan bile geçemez benim.
Cevapla
s@mi
yeterli sayıda çıkarsa bu telefon ortalığı silip süpürür çünki başka markalarda bu kadar kalitelisi yok.
Cevapla
Misafir
Dün gördüm one i çok güzel ve menu kisaltilmis s4 düşünüyordum ama ikilemde kaldım tasarım kim ne derse desin Sony z ve görmedim ama s4 s3 le aynı olduğu için htc one güzel
Cevapla
erdem
yok saticak turkiyede..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.