Mobil

HTC'nin A9(Aero) için büyük planları var!

HTC'nin One A9(Aero) akıllı telefonu için büyük bir reklam kampanyası başlatacağı söyleniyor.

HTC'nin A9(Aero) için büyük planları var!

Tayvanlı HTC firması bir sonraki akıllı telefonu One A9(Aero) modeli için Kasım ayı başlarında veya Ekim ayı sonunda bir lansman etkinliği düzenleyeceği söyleniyor. Son gelen bilgiler HTC'nin One A9(Aero) lansmanı için büyük planları olduğunu söylüyor.

Amerikalı bir gazeteciden gelen bilgilere göre HTC, lansman sırasında büyük bir pazarlama kampanyası başlatacak. HTC One A9(Aero) bildiğiniz gibi Qualcomm Snapdragon 617 işlemci, 5 inç Full HD AMOLED ekran, 2 GB RAM, 13 megapiksel arka kamera, Ultrapiksel ön kamera ve 2150 mAh bataryaya sahip olacak. Cihaz herne kadar oldukça yüksek özelliklere sahip olmasada yeni cihazın popülaritesi kitlesel reklam kampanyası ile artırılacak.

1443273495_img20150926161449.jpg

Öte yandan şirketin 2015 yılında yaşadığı ve halen devam eden ekonomik durumu göz önüne alındığında bu hareketin yersiz olduğu görünebilir. Ancak HTC üst yönetimi, gelecekte yüksek kar elde edebilmek için reklam kampanyasına para harcamayı göze almış bulunuyor. Aslında bu şirket için yeni bir başlangıç olabilir.

Zira HTC, yapacağı söylenen bu büyük reklam kampanyasıyla yeni cihazın satışlarında artış sağlayabilirse bu planını daha sonraki amiral gemisi modellerinde de uygulayarak satışlarını yükseltebilir. Bu iddiaların doğruluğunu ve HTC'nin gerçekleştireceği reklam çalışmalarının getirisini önümüzdeki aylarda görmeyi umuyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.