Mobil

HTC'nin akıllı telefonlarının ekranı kaskolu olacak!

HTC Twitter hesabından paylaştığı Tweet ile kullanıcılarını heyecanlandırdı.

HTC'nin akıllı telefonlarının ekranı kaskolu olacak!

Tayvanlı mobil teknoloji üreticisi HTC bir ilke imza atmaya başlıyor. HTCUSA Twitter hesabından paylaştığı Tweet ile kullanıcılarını heyecanlandırdı. 

Şirket cihazlarının ekran kırılmalarına karşı sigortalı olacağını ve kırık ekranların kolayca değiştirilebileceğini ima ederek 18 Şubat'ı bekleyin dedi. Ayrıca firma akıllı cihazlarındaki ekranların kırılmaya dayanıklı olacağını dile getirdi. Akıllı telefon kullanıcılarının büyük bir sorun olarak gördüğü ekran kırılmalarına karşı üreticilerin aldığı kararlar çoğunlukla tüketici aleyhinde sonuçlanıyor. Anlaşılan HTC, teknik servisler vasıtasıyla bu uygulamayı hayata geçirecek. Veyahut  Apple'ın uyguladığı Care sistemi ile bunu gerçekleştirebilir. 

1392419606_img20140215000138.jpg

Bu uygulamanın tüm cihazlarını kapsayıp kapsamayacağı tam olarak bilinmiyor. Gelişmeler yaşandıkça sizlere sitemizden bilgi vermeye devam edeceğiz. Şimdilik HTC'nin 18 Şubatta yapacağı açıklamayı beklemek en doğru karar olacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.