Mobil

HTC'nin başkanı Peter Chou, M7'yi gösterdi mi?

Şirketin basına kapalı gerçekleştirdiği partide, M7'nin göründüğü iddia ediliyor.

HTC'nin başkanı Peter Chou, M7'yi gösterdi mi?

HTC’nin 19 Şubat’ta düzenleyeceği etkinliğin kuşkusuz en dikkat çeken cihazı M7 olarak adlandırılan telefon olacak. Şirket cephesinde geliştirilen bu iddialı telefonun yılın ilk çeyreğine damga vurması bekleniyor. Telefon, satış noktasında beklentileri karşılar mı bilinmez fakat Xperia Z ve Galaxy S IV ile sıkı bir rekabetin bizleri beklediğini ön görebiliriz.

Telefonun son dönemde bazı görselleri sızdırılmış olsa da henüz doğrulanmış bir bilgi elde edilebilmiş değil. Etkinlik tarihi yaklaştıkça telefon hakkında sızıntıların geleceğine eminiz ve bu noktada telefonun resmi kaynaklarca ilk defa görüntülendiği iddia ediliyor.
1359756575_gsmarena001.jpg

HTC’nin yıl sonu partisinde şirket başkanı Peter Chou sahne aldığında elindeki esrarengiz telefonun M7 olduğu bildirildi. Telefonun yakın çekimleri yok fakat elde edilen görselden telefonun çıkarılabilir pil yapısı sunacağı görünüyor. Yine telefonun 4.7-inç boyutunda olduğunu söyleyebiliriz.

Daha öncede belirttiğimiz gibi elde edilen görselden pekte çıkarımlarda bulunamıyoruz.

Telefon hakkında detaylar geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Misafir
HTC mi asla 1 buçuk yıl önceki çıkardığı telefonlarını unutan bir firmaya asla dönüpde bakmam artık amiral gemim diyerek çıkardığı evo 3D den desteğini çeken HTC yarın M7 çıktı diye one x ide unutur. 1 sene sonrada m7 yi uzak durun arkadaşlar :)
Cevapla
admin
HTC baska cihaz kullanmam Ben
Cevapla
Eğer pil çıkar donanım ve yazılım yeterli olursa düşünebilirim
Cevapla
Misafir
pil çıkarsa düşünülebilir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.