Mobil

HTC'nin cihaz kod adları ortaya çıktı

Yeni planlama dahilinde sunulması planlanan 35 cihazın kod adı ortaya çıktı.

HTC'nin cihaz kod adları ortaya çıktı

2012’de pazarlama sorununu aşamayan ve bu sebeple işleri bir türlü yoluna koyamayan HTC’nin yeni planlamasına ait bazı detaylar ortaya çıktı. 2013 yılından daha umutlu olan ve bu anlamda yeni stratejiler geliştiren Tayvan merkezli şirketin 35 tane cihazının kod isimleri ortaya çıktı.

Büyük çoğunluğunu telefonların oluşturduğu listede tabletlerinde yer aldığı düşünülüyor. Şirket her ne kadar tablet üretiminden bir süre elini çekmiş olsa da UEFA ile imzaladığı sözleşme gereği üretimi tekrar başlatacak.
1357364581_htc.jpg

Listede dikkat çeken ve ismi son dönemlerde fazlasıyla anılan M7 kodlu telefonu da görüyoruz. Cihaz, şirketin yeni oluşumunda en önemli bir aktör olacak ve en az 5 milyon satış hedefleniyor. Full HD ekran çözünürlüklü ve yeni nesil dört çekirdekli birişlemciyle donatılacak telefon şubat ayında gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde resmiyet kazanacak.

Cihaz listesi:

APOLLO_TD

CP3DCG

CP3DTG

CP3DUG

DELUXE_R

DELUXE_UL

DELUXE_TW

DLXP_WL

ERA_U

EVITA_UTL

IMPRESSION_J

JET

K2_CL

K2_WL

K2_PLC_CL

KNIGHT

M7_U

M7_WL

M7_WLJ

M7_WLV

M7DCG

M7DTG

M7DUG

M7C_DTU

MONACO_TDU

MONACO_U

MONACO_UL

OPERA_UL

PDLU

PRIMOMINIU

PULSE_TD PUE_TD

QUATTROF

QUATTROU

VENUS_CL

VERDI_LTE

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.