Mobil

HTC'nin cihazlarının Android ICS güncelleme tarihi!

HTC, cihazlarına ne zaman Android ICS güncellemesi yapacağını açıkladı.


HTC, üst düzey akıllı telefonları ile dikkat çekiyor. Firma geçtiğimiz yıllarda pazara sunduğu bazı cihazlarının Android 4.0 güncellemesi yapılacağının müjdesini verdi.

HTC'nin Android 4.0 güncellemelerinin gecikmesi sorununa tüketiciler büyük tepki göstermişti. Bu sorun halen tam anlamıyla çözülmüş değil. Üreticiler kullanıcılara vaat ettiği güncellemeleri bazı cihazları için halen yayınlayamadı. Geçtiğimiz yıl pazara sunduğu üst düzey modelleri için güncellemeleri yayınlayan HTC, güncellemelerin ikinci bölümünü çok yakında kullanıcılara sunmaya başlayacak.

1344735291_htcdesire.jpg

HTC'nin resmi Facebook sayfası üzerinden yapılan bilgilendirmeye göre Droid Incredible 2, Thunderbolt, Desire S, Evo 4G+ gibi modeller için Android 4.0 Ice Cream Sandwich ROM'ları üzerindeki çalışmalarda son aşamaya gelindi.

Bu ayın sonuna doğru cihazlara ürün kodlarına göre sırasıyla güncellemeler gönderilecek. Güncellemeler iki hafta içinde tüm cihazlar için yayınlanmış olması bekleniyor.

Yorumlar
Misafir
DesireHD ye yine yok tabii !
Cevapla
Misafir
onların ben ta.... desire hd aldık zamanında en iyi amiral gemisi dediler en geride kaldık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.