Mobil

HTC'nin hava durumu uygulaması Google Play'de yerini aldı

HTC Weather uygulaması için güncellemeler artık daha hızlı olacak.

HTC'nin hava durumu uygulaması Google Play'de yerini aldı

HTC’nin sistem uygulamalarından biri daha artık Google Play’de. Sistem uygulamaların Google Play’de yayınlanması Motorola ve HTC’nin son dönem eğilimleri arasında yer alıyor. Üreticiler çekirdek uygulamalarını Google Play’de yayınlayarak daha hızlı güncelleme şansına sahip oluyor. HTC de artık hava durumu uygulamasını daha hızlı güncelleyebilecek.

1415335809_rszhtc-weather.png

HTC’nin hava durumu uygulaması HTC Weather kişinin konumuna göre ya da dünya çapındaki şehirlerin en son hava durumu koşullarını, sıcaklık, nem, hissedilen sıcaklık, rüzgâr hızı, görüş mesafesi, gün doğumu ve batımı zamanları gibi ayrıntılı bilgiler aktarıyor. İleriye dönük plan yapmayı sevenler için uygulama 12 saatlik ile 7 günlük tahminler sunuyor.

HTC Weather uygulaması kısa süre önce One M8 ve Desire Eye için güncellendi. Diğer HTC telefon kullanıcıları da Google Play’den hava durumu uygulamasının en güncel sürümünü temin edebilir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.