Mobil

HTC’nin hazırladığı Android 4.2.2 ve Sense 5.1 güncellemesi sızdırıldı

Güncellemenin önümüzdeki aydan itibaren resmen başlaması bekleniyor.

HTC’nin hazırladığı Android 4.2.2 ve Sense 5.1 güncellemesi sızdırıldı

Tayvanlı üreticinin haziran-temmuz döneminde başta HTC One olmak üzere J Butterfly ve One X modellerine sunacağı Android 4.2.2 ve Sense 5.1 güncellemesi sızdırıldı. Güncelleme kapsamında arabirimde bir dizi yenilikler dikkat çekerken, Android 4.2.2 ile karşımıza çıkan bildirim ekranı ve kısa yollar güncelleme kapsamında yer alacak.

J Butterfly modelinde ortaya çıkan güncellemede HTC’nin One modelinde yer verdiği HTC Zoe adlı video ve fotoğraf görüntüleme teknolojisi yer bulmuyor fakat final versiyonda yer bulmayacağı anlamına gelmiyor. Güncelleme kapsamında yine ciddi anlamda performans artışı, arayüz değişikliği ve bir dizi iyileştirmelerin yapıldığı bildiriliyor.

Android 4.2.2 ve Sense 5.1’in sızdırılan görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Htc Hastası
Bazı arkadaşlar Htc güncelleme yayınlamıyor diyor. Yıllardır Htc kullanıyorum, kullandığım her cihazı güncelleme aldı. Htc güncellemeyi geç yayımlıyor ama tam yayınlıyor.
Cevapla
Cemaziyelahir
HTC nin güncelleme tarafında eksik olduğunu söyleyenleri bu rarafa alalım! One satışa sunulalı henüz 1-2 ay olmuşken camera arayüz ve performans içeren güncellemeler gelmeye devam ediyor! AMA haklısınız nede olsa sd kart yuvası yok ve pili zayıf değil mi! :)
Cevapla
monarch
htc ye bayılıyorum güzel olmuş
Cevapla
habip
güzel olmuş sense en azından değişik
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.