Mobil

HTC'nin mesajlaşma uygulaması Play Store'da!

HTC, mesajlaşma uygulamasını Play Store'da yayınladı. Peki, HTC bu hamlesi ile ne yapmayı planlıyor olabilir?

HTC'nin mesajlaşma uygulaması Play Store'da!

HTC U11 ile eski günlerine geri dönmek isteyen HTC, geçtiğimiz günlerde OnePlus'ın yaptığı gibi telefonlarına has olan bir uygulamayı Play Store'da yayınlama kararı aldı. HTC telefonlarında yer alan Mesajlaşma uygulaması Google Play Store'da ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak bu uygulamayı kullanmak isteyenlere kötü bir haberimiz var.

-->

HTC'nin mesajlaşma uygulaması diğer telefonlar ile uyumlu değil. Mesajlaşma uygulaması HTC tarafından desteklenen bazı telefonlarda kurulabiliyor. HTC Mesajlar uygulamasının, Google Play Store'da piyasaya sürülmesi, HTC'nin telefonları için yazılım güncellemeleri yapmak zorunda kalmadan uygulamayı güncellemesini kolaylaştıracak.

1500621911_htc-mesajlar.png

HTC Mesajlar uygulaması, kullanıcıların grup mesajı göndermesine, SMS metin mesajlarını yedeklemesine ve geri yüklemesine ve kişileri engellemesine olanak tanıyor. Ayrıca HTC Mesajlar, konuşmada anahtar kelimelere göre arama yapmayı da destekliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.