Mobil

HTC'nin Sense kamera uygulaması One'ın Google sürümüne yüklendi

Stok Android'teki kamera uygulamasını beğenmiyorsanız, geliştiriciler One kullanıcıları için farklı bir yol sundu.


HTC One’ın Google sürümü birçok kullanıcı tarafından olumlu karşılansa da, stok Android’in kötü kamera performansı hakkında yapılan yorumlar One modelinde de baş gösterdi. Android’in açık kaynak kodları sayesinde XDA-geliştiricileri yazılım üzerinde sağladıkları uygun kodlamalarla HTC’nin Sense arayüzünde yer alan kamera uygulamasını stok Android ile çalışan HTC One’a uyarlamayı başardı. Kamera uygulamasında eksiklikler yok değil ve kısa süre yapılacak çalışmalarla tam kapasite çalışması bekleniyor.

HTC One’ın Google sürümü şu an için Play Store’da satışa sunulmuş durumda. Telefon, ülkemizde satışa sunulur mu bilinmez ancak eğer telefona bir yoldan sahip oldunuz ve kamera performansından memnun değilseniz Sense kameranın APK dosyasını buradan indirerek telefona yükleyebilirsiniz. Söz konusu APK dosyasının stok Andorid ile çalışan diğer ROM’larda (CyanogenMod vb.) çalışmadığını hatırlatalım. 

1373280157_dbgnd2.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.