Mobil

HTC’nin yeni modelleri rakipleri endişelendiriyor mu?

Tayvanlı üretici bu yıl sergileyeceği performansla, akılı telefon pazarında tekrar 3. sıraya yerleşmek istiyor.

HTC’nin yeni modelleri rakipleri endişelendiriyor mu?

2010 ve 2011 yılında sergilemiş olduğu başarıyı geçen yıl gösteremeyen ve pazar payında sürekli kan kaybeden HTC, gelen haberlere bakılırsa eski günlerine dönme noktasında ışık veriyor. Japonya, Rusya, ABD ve bazı uzak doğulu ülkelerde satışa sunulan J Butterfly modeli beklenenden daha fazla taleple karşılaşırken, Windows Phone cephesinde üretilen telefonlarda kayda değer satışlar gerçekleştiriyor.

Gelecek ay lansmanı yapılacak M7 ile ciddi oranda satış hedefleyen şirket cephesinde iddialı söylemler geliyor. Şirketin Kuzey Asya başkanı Jack Tong “Son dönemde tanıttığımız ve gelecek dönemde tanıtacağımız telefonlar özellikle Samsung cephesinde tedirginliğe sebep oluyor. Rakiplerimizin ürünlerini takip ediyoruz ve bu yolda strateji planlıyoruz” değerlendirmelerinde bulundu.
1359395524_bfdad8bac0bc8011a32e80c7f763.jpg

Planlamasını üt seviye telefonlara ağırlık vermekten yana kullanan Tayvanlı üretici gelecek ay tanıtmayı planladığı M7 kod isimli telefon için 5 milyon civarında tedarik sağladığı bildiriliyor. Bu modelin oluşturacağı etki ile pazarda kalıcı ve etkili ürünler sunmayı planlayan şirket, böylece Samsung ve Apple ile rekabet edecek ortamı oluşturmak istiyor.

Yorumlar
Misafir
sanki samsung bütün telefonlarına güncellemeyi verdi de konuşuyosun ordan öyle.
Cevapla
Misafir
Güncelleme gelmiyor bişey yapmıyor.yok ram şöyle olacak yok işlemci şu kadar olacak hikaye bunlar.yaptın mı güncelleme piyasaya sunduğun her telefonun arkasında durabilecek kadar yapacaksın.
Cevapla
Misafir
peki işlemci açığını kapatmak için gönderilen güncelleme neydi? cihaziniza toz kondurmayacaksinizya akliniza geleni yazın hacı...
Cevapla
Misafir
hadi kanitla htc nin zarar ettiğini...
Cevapla
Misafir
note 2 şahane gerisi hikaye
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.