Mobil

HTC'nin Yeni Nexus Modellerinin İsmi Belirleniyor

HTC Nexus T50 ve Nexus T55 isimleri gündeme geldi

HTC'nin Yeni Nexus Modellerinin İsmi Belirleniyor

Google'ın Nexus projesi bugüne kadar çok sayıda telefon üreticisi ile ortaklaşa model çıkarttığı bir çalışmaya zemin hazırladı. Şu ana kadar geçen süreçte, HTC, LG, Samsung, Huawei ve Motorola gibi firmalar tarafından üretilen modellere yeni bir serinin daha ekleneceği gündeme geldi. HTC'nin yeni Nexus modellerinin isimlerinin T50 ve T55 olacağı yönünde bazı iddialar var.

1453254728_htc-nexus.png

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

ROM geliştiricilerinden LlabTooFeR twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir bilgi ile HTC tarafından hazırlanması gündemde olan yeni Nexus modellerinin T50 ve T55 kod isimlere sahip olacağını duyurdu. Bu bilgi doğrulanmamış olsa dahi çeşitli yorumlara da sebep oldu zira, T50 modelinin 5 inç, T55 modelinin ise 5.5 inç'lik bir boyuta sahip olacağı iddiaları güçlenmiş oldu. 

HTC Nexus modelleriyle ilgili bu verilerden başka ortaya çıkan bir iddia yok fakat ilerleyen dönem için telefon hakkında daha fazla bilginin de ortaya çıkacağı kesin. 
          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.