Mobil

Huawei, Ascend Mate 7 için Android 6.0 beta programını başlattı

Huawei, Ascend Mate 7 için Android 6.0 beta programını başlattı. Kayıt işlemi ve detaylar haberimizde...

Huawei, Ascend Mate 7 için Android 6.0 beta programını başlattı

Huawei yavaş ancak emin adımlarla Android 6.0 güncellemesinin dağıtım işlemini sürdürüyor. Çinli teknoloji devi bu defa geçtiğimiz yılın dikkat çeken akıllı telefonlardan biri olan Ascend Mate 7 için Android 6.0 beta güncelleme programını başlattı.

Huawei’in başlatmış olduğu beta programına katılmak için kullanıcıların bazı ön koşulların sağlanması gerekiyor. İlk olarak kullandığınız Ascend Mate 7’nin MT7-L09 ya da MT7-TL10 model numarasına sahip olmalı ve beta programına katılmadan önce verilerinizi mutlaka yedekleyin. 

1453243370_android-6.0-marshmallow-guncellemesi-alacak-huawei-telefonlar1.jpg

Huawei’in Ascend Mate 7 için başlattığı Android 6.0 beta programına katılmak için kullanıcıların ayrıca telefonlarına ait IMEI numarasını 22 Ocak’a kadar mate7betatest1@huawei.com e-posta adresine göndermesi gerekiyor. Eğer beta programı için seçilen şanlı kullanıcılardan biri olursanız Android 6.0 güncellemesi kısa bir süre içerisinde OTA (şebeke) üzerinden size ulaşacaktır. 
          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.