Mobil

Huawei CES 2016’dan 16 Ödülle Döndü

Huawei, dünyanın önde gelen teknoloji markalarının bir araya geldiği uluslararası tüketici elektroniği fuarı CES 2016’da, ürün ve marka bazında toplam 16 ödülün sahibi oldu.

Huawei CES 2016’dan 16 Ödülle Döndü

Teknoloji dünyasının kalbi, 6-9 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleştirilen CES 2016’da attı. Özellikle mobil dünyada birçok yeniliğin art arda açıklandığı etkinliğin sonunda, dünyanın önde gelen teknoloji yayınları, 2016’nın en gözde ürünlerini farklı kategorilerde değerlendirdi. Huawei’nin bu organizasyon çerçevesinde sektöre tanıttığı yeni nesil mobil ürünleri de katılımcıların ve ilgili yayınların ilgisini çekmeyi başardı.

Markanın son amiral gemisi Mate 8 ve Harman/Kardon ses sistemiyle fark yaratan tableti MediaPad M2, Nexus 6P Gold ve Huawei Watch Jewel – Elegant modelleri, CES 2016’nın akılda kalan ürünleri arasındaydı.

Uluslararası araştıma sektörünün önemli global kurumlarından IDC, Huawei’yi “2015-2016 En İyi Global Marka” kategorisinde ödüllendirdi. IDC, Huawei’nin mükemmel iş performansı ile işlevsel ve şık ürünlerinin bu başarıda etkili olduğunu açıkladı.

Markanın üst düzey akıllı telefonlar segmentindeki amiral gemisi Mate 8, CES 2016’dan birçok ödülle dönmeyi başaran ürünler arasındaydı. Endüstrinin ilgiyle takip edilen global yayınları; Engadget, Slashgear ve Computer Bild, Mate 8’i “En İyi Mobil Ürün” seçerken, TechRadar, Tom’s Hardware ve Expert Review ise ürünü “En İyi Akıllı Telefon” olarak açıkladılar. Android Authority ve Network World tarafından “CES 2016’nın En İyisi” olarak tanımlanan Huawei Mate 8, Techlicious, Chip Chick, Computer Active ve Alphr.com tarafından da “Mükemmel Çıkış” kategorisinde ödüllendirildi.

CES 2016’nın bir diğer ilgi çekici ürünü olan Huawei MediaPad M2 de fuardan ödülle dönen ürünler arasındaydı. Huawei’nin yeni nesil tableti Men’s Health dergisi tarafından “CES’in En İyisi” seçildi. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.