Mobil

Huawei EMUI 11 arayüzünü siz de test edebilirsiniz

Huawei yeni başlattığı bir çalışma ile EMUI 11 Beta sürümünü sınırlı bir süre için kullanıcıların denemesi için açtı.

Huawei EMUI 11 arayüzünü siz de test edebilirsiniz

EMUI 11 Beta kullanıcı testi ile Huawei, doğrudan kullanıcıların kendisinden geri bildirim alarak, ihtiyaçlarına en uygun arayüzü sunacak.

Huawei EMUI 11 arayüzünü siz de test edebilirsiniz

Şu anda yeni nesil tüm cihazlarında kullanılan EMUI 10 ile Dergi Stili UI düzeni, Morandi Renkler sistemi, Dark Mod, Altın Simgeler, Yeni Animasyonlar ve Geliştirilmiş gizlilik özellikleri gibi birçok yeni özelliği kullanıcıların hayatına sunan Huawei, EMUI 11 ile birlikte çıtayı daha da yükseltiyor. EMUI 11, Her Zaman Açık Ekran (AOD) seçenekleriyle kullanıcıların ekranlarını kişisel bir yetenekle özelleştirmelerine olanak tanıyor. Ressam Piet Mondrian'ın çalışmalarından esinlenen yeni AOD için ana renk paleti olarak kırmızı, sarı ve mavi benimsendi. Kullanıcılar ayrıca AOD renk paletini kendi fotoğraflarıyla kişiselleştirebiliyor. Örneğin, kullanıcılar, kıyafetlerinin bir fotoğrafını çekerek AOD'nin rengini günlük kıyafetleriyle eşleştirebiliyor. AI algoritmaları, görüntünün renk skalasını çıkararak AOD için eşleşen bir palet oluşturuyor.

Multi-Screen Collaboration gibi Huawei'nin dağıtık teknolojisiyle desteklenen tüm senaryo özellikleri, EMUI'nin temel özellikleri haline geldi. Bu teknoloji, cihazların sanallaştırılmasını ve yazılım yeteneklerini birbirleriyle paylaşmasını sağlıyor.

Dağıtık teknolojide yapılan iyileştirmelerden yararlanan Çoklu Ekran İş Birliği artık üç etkin pencereyi birden destekliyor. Öğrenciler, çevrim içi derslere katılırken bile bu özelliği etkili bir şekilde kullanabiliyor. Örneğin, video izlemek için ilk pencereyi, not alma uygulaması için ikinci pencereyi kullanabiliyor ve üçüncü pencerede sınıf arkadaşları ile ders materyallerini tartışabiliyor.

Çoklu Ekran İş Birliği ayrıca, PC'ler ve tabletler arasında sinerji sağlıyor. Bağlantı kurulduktan sonra tablet, bilgisayar için harici bir web kamerası veya ikinci ekran görevi görebilirken, bilgisayar ise giriş çevre birimlerini tablet ile paylaşabiliyor.

EMUI 11 Beta kullanıcı testi programı

EMUI 11 Beta test programına katılmak isteyen kullanıcıların, Huawei Friendly User Test uygulamasına girip, beta test için kayıt yaptırmaları gerekiyor. FUT uygulaması, aşağıdaki linkten indirilip telefona kurulabiliyor:

https://consumer.huawei.com/tr/support/fut/

Aşağıda EMUI 11 beta testine katılım sağlayabilecek olan modeller ve derleme numaraları (yazılım versiyonları) belirtilmiştir:

P40 Pro

10.1.0.154 (C432E8R6P1)

10.1.0.154 (C432E8R5P1)

10.1.0.154 (C432E8R4P1)


P40

10.1.0.154 (C432E6R4P1)

10.1.0.154 (C432E6R5P2)

10.1.0.154 (C432E6R6P1)


Mate30 Pro

10.1.0.259 (C432E6R7P1)

10.1.0.259 (C432E6R8P1)

Yorumlar
Battal
Huawei tekrardan tercih edeceğim bir marka değil. Çünkü ram konusunda büyük optimizasyon sorunları var. Bu ve bunun gibi sorunlar yetmezmis gibi bir de ABD - Çin savaşı eklenince artık hiç güvenim kalmadı.
Cevapla
Birisi
Çin malı hey çin malı hey çin malı telefon pişi pişi yer anlamsız oldu ama vestel bile çinde yaptırıyor. 🤣🤣
Cevapla
Akkaya
Mate 10 lite bi güncelleme gonderin artik ya
Cevapla
Kadir
Mate 20 lite kullananlar ölsün mü
Cevapla
Remzi
Bizim p30lite ne zaman bunları alacak bıktık artık yalanlarınızdan huawey bize bilgi verin
Cevapla
Ahmet
P30 lite gelecwkmi?????
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.