Mobil

Huawei Mate 20 Pro basın görselleri sızdı

Tanıtılmasına kısa bir süre kala Huawei Mate 20 Pro cep telefonunun basın görselleri internete düştü.

Huawei Mate 20 Pro basın görselleri sızdı

Çinli üreticinin yeni telefonu Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro, 16 Ekim'de İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenecek olan bir etkinlikle tanıtılacak. Yerinde takip etme imkanı bulacağımız etkinlik öncesinde modellerle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 

Huawei Mate 20 Pro basın görselleri sızdı

Markanın yeni amiral gemisi olacak Huawei Mate 20 Pro'nun şimdi de basın görselleri sızdı. Slashleaks tarafından paylaşılan görsellerde telefonun hem ön hem arka tasarımı net bir şekilde görülüyor. 

Huawei Mate 20 Pro  basın görselleri sızdı - Resim : 1

Arka yüzde beklendiği gibi 3 kamera teknolojisi bulunacak olan Mate 20 Pro, kamera dizilimi ile dikkat çekiyor. Benzerlerinden farklı olarak üç kamera ve bir LED lamba dikdörtgen bir şeklin köşelerine yerleştirilmiş. 

Arka yüzde dikkat çeken bir diğer detay ise parmak izi okuyucunun bulunmaması. Bu da akıllara parmak izi okuyucunun ön yüzde ekrana entegre edilmiş olabileceğini getiriyor. Küçük bir ihtimal olsa da bu telefonda parmak izi okuyucu yerine sadece yüz tanıma teknolojisi de yer alabilir. Öte yandan Huawei'nin alt markası olan Honor'da parmak izi okuyucusu ekrana entegre Honor 10 modelinin yer aldığını da hatırlatalım. 

Daha önce aksesuar görselleri sızan Huawei Mate 20 Pro'nun ön yüzünde çentikli bir tasarım yer alıyor. Öte yandan yine paylaşımlara göre telefonun arka yüzü parlak olmayacak. Bunun yerine çizgili bir tasarım yer alıyor. Ayrıca yine farklı renk geçişlerine sahip bir renk seçeneği de paylaşımlarda görülüyor. 

Yorumlar
Cankancan Balbalaci
Huawei gerçekten mükemmel bir telefon üreticisi ne ipone nede samsun Huawei 1 numara
Cevapla
Meraklı
gelse de görsek şu telefonu artık. Bekle bekle ağaç olduk.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.