Mobil

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro sızdı

Çinli üreticinin merakla beklenen yeni telefon modelleri Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro fotoğrafları internete düştü.

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro sızdı

Tanıtılmasına kısa bir süre kalan ve firmanın yeni amiral gemisi olacak Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro'nun fotoğrafları internette yayınlandı. Yeni sızan görüntülerde her iki modelin de ön yüzleri görülüyor.

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro sızdı

Telefonların sızan fotoğraflarında ön paneller şeffaf bir şekilde görülüyor. Mate 20'nin ön panelinde tek kamera yer alırken Mate 20 Pro'da ise iki kamera olduğu ortaya çıkıyor. Ayrıca her iki telefonun da çentiğinin olduğu net bir şekilde görünüyor.

Sızan bir diğer görüntüde ise telefonların arka tarafı gösteriliyor. Burada da iki kameralı bir ana kamera sisteminin yer aldığını söyleyebiliriz. Yine arka yüzde yuvarlak parmak izi okuyucusunu da görmek mümkün.

Mate 20 ve Mate 20 Pro 16 ekim tarihinde tanıtılacak


Tanıtım tarihi kesinleşen ve 16 Ekim 2018 tarihinde İngiltere'nin başkenti Londra'da tanıtılacak olan Mate 20 modellerinden Mate 20 Lite, geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Ailenin Mate 20 ve Mate 20 Pro modelleri ise bu etkinlikte resmi olarak duyurulacak. İki modelin de geçtiğimiz günlerde IFA 2018 kapsamında duyurulan ve 7 nm teknolojisine sahip ilk işlemci olan Kirin 980 kullanması bekleniyor. 

Son olarak Londra'daki etkinliği Teknolojioku olarak yerinde takip edeceğimizi belirtelim. Telefonlarla ilgili en yeni bilgileri ilk ağızdan sizlere aktaracağız. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.