Mobil

Huawei Mate 30 pil kapasitesi belli oldu

Huawei Mate 30 Pro'dan sonra Mate 30'un da pil kapasitesi belli oldu.


Yakında tanıtılması beklenen Huawei Mate 30 ailesi ile ilgili detaylar netleşmeye başladı. Mate 30 serisinin en güçlü modeli olan Mate 30 Pro'dan sonra Mate 30'un da pil kapasitesi ortaya çıktı. Daha önce 4200 mAh pille geleceği neredeyse kesinleşen Mate 30 Pro'nun ardından Mate 30'un da 4200 mAh pil kapasitesine sahip olacağı iddia edildi. İddianın kaynağı ise GSMArena internet sitesi. 

Huawei Mate 30 pil kapasitesi belli oldu

Mate 30, ailenin en güçlü üyesine göre daha düşük bir pil gücüne sahip olacak. İddialara göre her iki cihaz da 55W kablolu, 25 W kablosuz şarj özelliği ile gelecek.

Eylül ayı içinde tanıtılması beklenen Mate 30 ailesi Mate 30 Lite, Mate 30, Mate 30 Pro ve Mate 30 5G modellerinden oluşacak. İddialara göre Mate 30 ailesinin etkinlik tarihi Apple'ın iPhone modellerini duyuracağı tarihe göre belirlenecek. Bu da kesin olmamakla beraber Eylül ayının ilk yarısında bir gün olacağı anlamına geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.