Mobil

Huawei Mate 40 fotoğraf performansıyla dudak ısırtıyor!

22 Ekim'de tanıtılması beklenen Huawei Mate 40'la çekilen bir fotoğraf kamera kalitesini gözler önüne serdi.

Huawei Mate 40 fotoğraf performansıyla dudak ısırtıyor!

Huawei'nin Mate 40 akıllı telefon serisini 22 Ekim'de tanıtması bekleniyor. Şirketin akıllı telefon biriminden sorumlu olan He Gang, Mate 40'la çekilmiş olan bir fotoğraf paylaştı. Fotoğraftaki ayrıntılarsa görenleri şaşırtıyor.

Huawei Mate 40 fotoğraf performansıyla dudak ısırtıyor!

Huawei Mate 30 Pro son derece kaliteli olan kamerasıyla uzun bir süre gündemde yer almıştı. Yakınlaştırma özelliği bakımından üstün bir performans sergileyen kamera, bir aralar Ay'ın fotoğraflarını çekmeyi moda haline getirmişti. Çekilen fotoğrafların son derece ayrıntılı olması, şirketin bir nevi kriteri olmuştu.

Bu kamera performansıyla yetinmeyen Huawei sürekli iyileştirmeler ve yükseltmeler yapıyor. Mate 40'ın kamera performansıyla da çıtayı biraz daha yukarı çıkartacaklarını düşünüyoruz. He Gang'in yapmış olduğu paylaşımda bunu doğrular nitelikte.

Huawei Mate 40 fotoğraf performansıyla dudak ısırtıyor! - Resim : 1

He Gang'in Mate 40'la gün ışığında beliren Ay'ın fotoğrafını çekerek yaptığı paylaşımda, Ay'ın yüzeyindeki ayrıntıların çok belirgin olması dikkatleri çekiyor. Beklenen bir diğer özellik ise ana kameranın 50 MP olması. Ayrıca 7680 fps 1080p'de ultra yavaş videolar çekebileceği tahmin ediliyor. 

ABD'nin koyduğu ticari yasaklar nedeniyle sınırlı sayıda işlemciye sahip olduğu düşünülen Huawei'nin Mate 40'ın stokları konusunda sıkıntı yaşayabileceği düşünüyoruz. 22 Ekim'de büyük ihtimalle Mate 40'a ek olarak Mate 40 Pro'da tanıtılacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.