Mobil

Huawei Mate 40 Pro tasarımı kendini gösterdi

Kısa bir süre sonra tanıtılması beklenen Huawei Mate 40 Pro cep telefonunun bilgisayarda üretilmiş görüntüleri ortaya çıktı.


Mate model serisinin yeni üyesi olan Huawei Mate 40 Pro yakında ailenin diğer modelleriyle birlikte tanıtılacak. Tanıtım öncesinde bugüne kadar ortaya çıkan bilgileri derleyen bir internet sitesi telefonun bilgisayar üzerinde oluşturulmuş görüntüsünü paylaştı.

Huawei Mate 40 Pro tasarımı kendini gösterdi

Her iki yüzünde de kavisli ekran bulunan Huawei Mate 40 Pro'nun ön yüzde delik şeklinde 2 adet kamera yer alıyor. Şelale ekran olarak adlandırılan bu çift taraflı kavisli tasarımın markanın önceki amiral gemisi modellerinde de kullanıldığını belirtelim.

Ayrıca oluşturulan görüntüde telefonun ana kamerası da daire şeklinde bir tasarım ile yer alıyor. Mate 30 Pro'ya fazlasıyla benzeyen bu tasarımda periskop şeklinde bir kamera da gözden kaçmıyor.

Yani Mate 40 Pro önceki model olan Mate 30 Pro'ya fazlasıyla benzeyen bir tasarımla gelecek. Bugüne kadar ortaya çıkan ve neredeyse kesinleşen bilgiler ışığında hazırlanan bu görüntülerin telefonun son halini büyük ihtimalle yansıttığını söyleyebiliriz.

Yorumlar
Cagan
Baya iğrenç olmuş
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.