Mobil

Huawei Nova 10 Pro tüm dikkatleri üzerine çekti

Huawei, nova 10 serisini Berlin'deki IFA 2022'de küresel pazara tanıttı. Konferansa katılan katılımcılar, açılış konuşmasında Pro sürümü ile ilgili bilgi edinme fırsatı da elde etti.

Huawei Nova 10 Pro tüm dikkatleri üzerine çekti

Daima tasarım odaklı hareket eden Nova serisine ait 10 Pro, bir akıllı telefondan beklenebilecek maksimum görsel güzelliğe sahip diyebiliriz. Cihazın gümüş renkli ünitesi, Nova logosunun öne çıktığı kaygan bir mat kaplamayla karşımıza çıkarken, güç tuşu ise zarif bir kırmızı tona sahip. Bunların yanı sıra cihaz avuç içine harika şekilde oturuyor.

Gövde böyle bir telefon için etkileyici derecede ince ancak üç kademeli kamera kurulumu çok fazla çıkıntı yapıyor. Bu sadece düz bir yüzeyde cihazın sallanmasına neden olmakla kalmıyor, aynı zamanda telefonun üst kısmının daha ağır olmasına neden oluyor.

Huawei Nova 10 Pro genel bakış: Bu telefon yok satar!

Altın rengi Çin'de genellikle ihtişam ve prestijin sembolü olarak kabul edilir; Huawei, Nova 10 Pro'nun gösterişini vurgulamak için çok fazla harcama yaptı. Gümüş ünite, dış halka ve ortadaki ana kameranın etrafındaki daire ile en fazla altın rengine sahip parça olarak karşımıza çıkıyor.

Nova 10 Pro, LTE ile sınırlı olan Nova 9 Pro ile aynı yonga setine sahip. Kutuda uygun kabloya sahip 100W şarj cihazı ve şeffaf plastik bir kılıf bulunması hoş bir detay. Bu kılıf, telefona takıldığında kamera çıkıntısına tam çare olmasa da çok daha az çıkıntı yapıyor.

Huawei nova 10 Pro'yu inceleme ekibimize teslim ettik. Testler ve incelemeler tamamlandığında, tam inceleme yayınlanacak; bu yüzden bizi takip etmeye devam edin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.