Huawei Nova Y62 Plus’ın özellikleri sızdırıldı

Huawei tarafından geliştirilen ve Nova Y61 modelinin yeniden markalanmış versiyonu olduğu düşünülen Y62 Plus’ın özellikleri sızdırıldı.

Huawei Nova Y62 Plus’ın özellikleri sızdırıldı

Huawei'nin global pazarda yeni Nova Y71'ini duyurduğunu yakın zamanda öğrendik. Ancak şimdi görünüşe göre şirket, Nova Y62 Plus adı verilen yeni bir Nova Y serisi akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Bu cihazın yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor, bu yüzden detayları paylaşmak istiyoruz.

Huawei'nin gelecek Nova Y62 Plus modeli, GCF sertifikasyon web sitesinde görüldü. Bu listeleme, cihazın EVE-LX9 model numarasını taşıyacağını ortaya çıkardı. Ne yazık ki, veritabanı bu akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi vermese de, el cihazının mevcut bir Nova serisi telefonun yeniden markalanmış bir versiyonu olabileceği ihtimali var. Yeni bir rapora göre, bu cihaz, olası özelliklerine dair ipuçları veren Nova Y61 modelinin yeniden markalanmış bir versiyonu olabilir.

Huawei Nova Y62 Plus’ın özellikleri sızdırıldı

Huawei Nova Y61'in 6.52 inç IPS LCD paneli, HD+ çözünürlük ve standart 60Hz yenileme hızına sahip olduğunu belirtmek isteriz. Cihaz, 4GB'a kadar RAM ve 64GB dahili depolama alanıyla eşleştirilmiş bir sekiz çekirdekli işlemci ile donatılmış. Dahası, Y61, büyük bir 5,000mAh batarya paketiyle güçlendirilmiştir. Ön tarafta 5 megapiksel bir selfie kamerası bulunurken, arka tarafta üçlü bir kamera düzeneği yer alıyor.

Bu düzenlemeye bir 50 megapiksel ana sensör ve iki adet ek 2 megapiksel sensör dahil. Ancak, bu bilginin hala doğrulanmamış bir rapor olduğunu hatırlatmak isteriz.