Mobil

Huawei online mağaza uygulama olarak cebe geldi

Huaewi ekosistemini kurmak için attığı adımlara bir yenisini daha ekledi ve online mağazasını uygulama olarak mobil cihazlara taşıdı.


Huawei’nin Mart ayında hizmete sunduğu Resmi Online Mağazası artık mobil uygulama olarak cep telefonlarında da kullanılabiliyor. Huawei Store adı verilen uygulamayı deneyimleyecek kullanıcılar için özel bir kampanya başladı. Huawei Store uygulamasını indiren herkes, 200 TL’ye varan indirim kuponlarının da sahibi olacak.

Huawei online mağaza uygulama olarak cebe geldi

Uygulamayı indirip Huawei Store uygulamasına üye olan veya Huawei hesabı ile giriş yapan herkes, 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere 100 TL, 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere ise 200 TL indirim kuponu kazanıyor.

31 Temmuz 2020’ye kadar sürecek kampanyada tercih edilen kupon, 15 Ağustos 2020 tarihine kadar belirtilen koşullar dahilinde online mağazada yer alan tüm Huawei ürünleri için kullanılabilir. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye bu bağlantı üzerinden ulaşılabilir: https://shop.huawei.com/tr/notice-587

Ayrıca, Huawei Store üzerinde farklı indirim ve ürün kampanyaları da bulunuyor:

Huawei Store uygulaması, Huawei AppGallery ve Google Play uygulama mağazaları üzerinden tüm Android telefonlara indirilebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.