Mobil

Huawei P Smart Pro ve Galaxy A51 karşı karşıya!

Huawei ve Samsung’un orta segmentteki iki popüler modeli karşı karşıya! İşte Huawei P Smart Pro ve Galaxy A51 karşılaştırması.

Huawei P Smart Pro ve Galaxy A51 karşı karşıya!

Akıllı telefon sektörüne hakim iki ismi karşı karşıya getiriyoruz. Ülkemizde oldukça popüler olan iki markanın, orta segmentte göz hitap eden iki modeli karşı karşıya. Huawei P Smart Pro ve Galaxy A51.

Genel itibariyle 3000 TL altına alınabilecek en iyi telefonlar listesinde iki model de zirveye oynuyor. Hem P Smart Pro’nun hem de Galaxy A51’in tasarım açısından oldukça şık göründüğünü söylemek mümkün.

Açıkçası iki telefon arasında kalındığında karar vermek de güç olabilir. Çünkü iki modelin de birbirine ağır basan yanları mevcut.

Huawei P Smart Pro ve Galaxy A51 karşı karşıya!

Biz de bir video ile orta segmentteki iki popüler modeli karşı karşıya getirmek istedik. Dilerseniz bahse konu bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere iki model de yani hem P Smart Pro, hem de Galaxy A51 performans açısından birbirlerine çok yakınlar. Tasarım tarafında ise belli farklılıklar mevcut. Görünen o ki kullanıcıların tercihini belirleyen temel unsur tasarım faktörü olacak.

Yine de karar vermeden önce diğer markların da modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. Zira 2500 TL ile 3000 TL arasına satın alabileceğiniz onlarca farklı model bulunuyor. Kısaca özetlemek gerekirse karar vermeniz sandığınızdan biraz daha güç olabilir.

Yorumlar
Telefoncu
Super amoled farkını gostermis
Cevapla
D.Özer
Samsung A51 daha iyi. Bixby uygulaması ile harika bir telefon
Cevapla
Haha
Komik
Cevapla
Alcholic
2 side alinmaz
Cevapla
Teknolog
Tabi canım. Sen daha iyisini yaparsın. Bizde onu alırız. Tövbe estağfirullah. Şimdiye kadar başkalarına ait teknolojilerle bol bolbol ahkam kesiyorsunuz. Görende senin daha iyi projen var beller poohhhhh.
Eyup seçme
Samsung un 500 tl fiyat farkı olsa dahi samsung alırım. Bu video da A51 gayet üstün. Yorum yapmaya gerek bile yok aslında.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.