Mobil

Huawei P20 Plus'ın üçlü kamerasına yakından bakın

Huawei P20 Plus'ın iddia edilen üçlü kamerasının yakından çekilmiş görüntüsü yayınlandı.


Huawei, 2015 yılında P serisini yenileyerek Ascend etiketinden kurtuldu ve sadece P takısını kullandı. Bu değişimden bu yana üç yıl geçti ve yeni 'P' serisi, akıllı telefonlar için olan strateji Huawei için çiyi olmuş görünüyor.  P serisi amiral gemisi akıllı telefonlarında premium Leica markası kullanılmaya başladıktan sonra, P serisi iyi kameralı amiral gemisi telefon arayan alıcılar için favori oldu.

Çift kamera ayarlarını içeren çoğu akıllı telefonda Huawei'nin  öne çıkması için yenilik yapması gerekiyor. Ve bu yeniliğin kuruluma ek bir sensör eklenerek geldiği hemen hemen doğrulandı ve üçlü kamera modülü haline geldi. Yani, Huawei P20 Plus ve hatta Huawei P20 modelinin arkasında iki değil üç kamera kurulunu yer alması bekleniyor. P20 Plus'da üçlü kamera kurulumunun iyi bir şekilde gerçekleştirildiği kesin ve bugün üç kamera sensör düzenlemesine daha yakından bakabiliriz.

Bu görüntüde iddia edilen Huawei P20 Plus'ın üçlü kamera kurulumunun önceki görüntülerden biraz farklı olduğunu belirtmek gerekir. Dahası, bu sızıntının gerçek olduğuna dair bir garanti mevcut değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.