Mobil

İşte en güçlü Huawei telefonu P20 Porsche Design!

Huawei'nin P20 serisine ek olarak premium bir akıllı telefon duyuracağı ortaya çıktı. İşte premium Huawei P20 Porsche Design'ın görüntüleri!

Huawei P20 Porsche Design geliyor

Huawei, 27 Mart tarihinde üst seviye için P20 ve P20 Pro modellerini tanıtacakken, orta segment için ise karşımıza Huawei P20 Lite ile çıkacak. Bugün, Çin'den gelen bir sızıntı, Huawei'nin P20 Porsche Design adlı bir premium amiral gemisi daha başlatmaya hazırlandığını ortaya çıkardı.

Porsche Design versiyon Huawei P20 ile bir ilk olmayacak. Bildiğiniz gibi Huawei, geçtiğimiz yıl tanıttığı amiral gemisi Huawei P10'un da Porsche Design modelini duyurmuştu. Telefonun sızdırılmış görüntüleri farklı düzenlenmiş üçlü kameralar ve ekran altı parmak izi tarayıcısı ile geleceğini gösteriyor.

İşte en güçlü Huawei telefonu P20 Porsche Design! - Resim : 1

Yeni bilgiler, P20 Porsche Design olarak piyasaya çıkacak P20 Pro amiral gemisinin özelleştirilmiş bir baskısı olabileceğini ortaya koyuyor. Diğer görüntülerde görülebileceği gibi, üçlü lens yatay olarak düzenlenmiş.

İşte en güçlü Huawei telefonu P20 Porsche Design! - Resim : 2

Ayrıca, çift kamera ile üçüncü kamera arasında bir LED flaş konumlandırılmış. Üçlü lens kurulumunun geniş açılı bir objektife, bir telefoto objektife ve standart bir merceğe sahip olduğu tahmin ediliyor. 

Huawei P20, P20 Pro ve P20 Lite’ın daha önce sızdırılan resmi görüntüleri, telefonların iPhone X gibi çentik tasarımı ile geleceğini gösterdi.

Porsche Design çok şık bir tasarıma sahip ancak, görüntülerde çentik özelliği olup olmadığını anlamak zor. Muhtemelen, bir çentiğe sahip değil ve 18:9 en-boy oranı var.

İşte en güçlü Huawei telefonu P20 Porsche Design! - Resim : 3

P20 Porsche Design'ın ön ve arka tarafı camdan yapılmışve aralarında metal bir çerçeve yer alıyor. Telefonun ön veya arka panelinde parmak izi bulunmuyor. Bu, telefonun ekran altı parmak izi okuyucusuyla gelebileceğini gösteriyor.

Premium P20 Porsche Design'ın Çin'de 10,000 Yuan (1,576 dolar) gibi yüksek bir fiyat etiketi ile satışa sunulması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.