Mobil

Huawei P20 Pro kazanmak ister misiniz?

Turkcell ve Huawei tarafından “Şimdi Türkiye’nin güzelliklerini paylaşma vakti!” sloganıyla başlatılan yarışma kapsamında Türkiye’nin güzelliklerini yansıtan fotoğraflarını Turkcell sosyal medya hesaplarını etiketleyerek paylaşan 3 kişi, Huawei P20 Pro kazanma şansını yakalayacak.

Huawei P20 Pro kazanmak ister misiniz?

Geçtiğimiz günlerde test ettiğimiz ve videolarını yayınlayıp örnek fotoğraf galerisini paylaştığımız Huawei P20 Pro ile ilgili yeni bir yarışma duyuruldu. Turkcell ve Huawei işbirliği ile gerçekleştirilen ve “Şimdi Türkiye’nin güzelliklerini paylaşma vakti!” sloganıyla düzenlenen yarışmada Türkiye’nin güzelliklerini yansıtan fotoğraflarını #BenimGözümden etiketi ile Turkcell’in sosyal medya hesaplarını  etiketleyerek paylaşan katılımcılar, Huawei P20 Pro kazanma şansına sahip olacak.

Yarışma jürisinde deneyimli gazeteci Coşkun Aral’ın yanı sıra fotoğrafçı Cuma Çevik ve fotoğrafçı Merve Ceran Çevik de yer alıyor. Jüri tarafından seçilecek en güzel 3 fotoğrafın sahibi Huawei P20 Pro kazanacak. 12 Haziran Salı günü son bulacak yarışmada kazananlar, 15 Haziran saat 15.00’e kadar Turkcell’in Twitter ve Instagram hesaplarından duyurulacak. Yarışma ile ilgili detaylı bilgi ve katılım koşulları Turkcell internet sitesinde yer alıyor.

3 kameralı fotoğraf canavarı

Mart ayının son günlerinde duyurulan ve ülkemizde de satışa çıkan Huawei P20 Pro, dual kamera olayını bir adım daha ileri taşıdı. Telefonda ana kamera olarak 3 modüllü bir set kullanıldı. 3 kameradan oluşan bu sette ana kamera 40 Megapiksel çözünürlük sunarken, ikinci kamera 8 Megapiksel , üçüncü kamera ise mono yani tek renk desteği veriyor. Bu üçüncü kamera 20 Megapiksel çözünürlük sunuyor. İkinci kamera teknik özelliklerinden anlaşıldığı yakınlaştırma için kullanılıyor ve 3X optik zoom bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.