Mobil

Huawei P40 Pro yine ortaya çıktı

Çin merkezli teknoloji firmasının yeni amiral gemisi cep telefonu modeli Huawei P40 şimdi de sokakta görüntülendi.

Huawei P40 Pro yine ortaya çıktı

Yeni telefon modellerinin tanıtımına kısa bir süre kala internete fotoğraflarının düşmesi artık sıradan bir olay haline geldi. Benzer bir durum Huawei P40 modeli için de geçerli. Tanıtılmasına haftalar kala cep telefonuna ait olduğu düşünülen yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Üstelik bu sefer telefon sokakta kullanılırken görüntülendi.

Huawei P40 Pro yine ortaya çıktı

İnternette paylaşılan fotoğraflara göre mavi bir kılıfla görüntülenen Huwaei P40 modelinde çentik bulunmadığı görülüyor. Bunun yerine iki adet kamera deliği bulunan cep telefonunun arka yüzünde ise kılıfla korunan kapaklı bir bölme yer alıyor. Bu yüzden arka kamera diziliminin görünmediği Huawei P40 modelinin Mart ayında yapılacak bir tanıtım etkinliği ile resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Daha önce ortaya çıkan fotoğraflarında arka yüzdeki kamera diziliminin büyük ve dikdörtgen şeklinde olduğu görülüyordu. Ortaya çıkan son fotoğraflar ise bunu doğrular nitelikte.

Yorumlar
Özgür
Huawei bu fiyatlarla alanın aklından şüphe ederim bukadar gereksiz fiyat politikasını gütmesi çok aptalca bunun da karşılığını alıyoda gtleri çok kalktı indirmek almamak lazm
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.