Mobil

Huawei P50 Pro yüzünü gösterdi

Huawei P50 Pro cep telefonuna ait olduğu iddia edilen bir görsel internette ortaya çıktı.

Huawei P50 Pro yüzünü gösterdi

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Huawei P40 ailesinin neredeyse tüm üyeleri Türkiye pazarında da satışa sunulmuştu. Bu modelin tanıtılmasının üzerinden 9 ay geçtikten sonra P50 modeli ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye başladı.

Huawei P50 Pro yüzünü gösterdi

Steve Hemmerstoffer tarafından paylaşılan görselde P50 Pro'nun ön yüzü görünüyor. Yan yüzünde ses açma kapama tuşlarının da belli oldu görsele göre telefonun her iki yanı da kıvrımlı bir ekrana sahip olacak.

Hemmerstoffer telefonla ilgili bazı detayları da yine paylaşımında veriyor: Buna göre Huawei P50 Pro cep telefonu modeli 159 mm yükseklik ve 73 mm genişliğinde olacak. Telefonun ekran boyutu ise 6.6 inç olarak karşımıza çıkacak.

Huawei P50 Pro yüzünü gösterdi - Resim : 1

Yine iddialara göre telefonda ön kamera delik şeklinde tasarlanacak. Huwaei P50 Pro modelinde P40'tan farklı olarak akustik ahize yerine (ekran ahize olarak kullanılıyordu) standart bir ahize bulunacak.

Elbette bu bilgilerin iddia olduğunu ve hatta fotoğrafın bile gerçek olmayabileceğini hatırlatmakta fayda var. Ama telefonun çıkışının yakınlaştığı bugünlerde bu tarz sızıntıların sayısının giderek artacağını da belirtmek isteriz.

Yorumlar
Muhammet Ali faruk
Huawei P60 pro bekleyin 200 mp yüksek görüntü kalitesi 2022 seneyi bekleyin Asıl kalite Huawei P60 pro
Cevapla
Yunus Yildiz
Nezaman Huawei 1360 cikarsa belki almayi duşünürüm
Cevapla
Ahmet
Bence en iyi marka Huawei
Cevapla
Sabri
Huawei kendi ekosistemini oluşturmuş durumda ama bizim milletimiz Google uygulamalarına körü körüne bağlı olduğu için maalesef yeniliklere açık bir toplum olmayı bir türlü başaramadık. Ama şunu da söylemeliyim ki Huawei ne kadar büyük bir marka olduğunu kafamıza vura vura gösterecektir.
Cevapla
Bilen Kişi
Sana katılıyorum
💎G@kko💎
Huvayi eski günlerinden çok uzak bele giderse sonu heytisi givi oluccu
Cevapla
Göktürk
Huvayi bu başarılı baya
Göktürk
Harikasın adamım heytisi süper 😊😊😊
Bilen Kişi
Daha yazmayı bilmiyor bide yorum yapıyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.