Mobil

Huawei P8 için Android 5.1 beta testi başlatıldı!

Huawei, P8 akıllı telefonunda Android 5.1'i test edecek tester'lar arıyor.


Çinli Huawei resmi Facebook sayfasında Huawei P8 için bir beta test programı başlattığını duyurdu. Söz konusu test, Huawei P8 sahiplerinin Android 5.1 Emui 3.1 arayüzünü test edebilme imkanı sağlıyor.

Şirketin Huawei P8 modeli için başlattığı test programına "beta0039@mail01.huawei.com" bu e-postadan cihazınızın IMEI numarasını ve şuanda kullandığınız yazılımın sürümünü belirterek kayıt yaptırabiliyorsunuz. Android 5.1 beta testinde oluşabilecek sorunların geri bildirimini de sağlayacak programa katılmak için dikkatli olmanız gerekiyor. Zira beta testinde cihazınızda sorunların ortaya çıkması muhtemel.

1443770396_img20151002101628.jpg

Huawei'nin kullanıcılara sunduğu bu fırsatı takdir etmemize rağmen, birkaç gün önce resmen ilan edilen Android 6.0 Marshmallow sürümüne doğrudan geçiş yapmasının daha mantıklı olabileceğini düşünüyoruz. Huawei'nin müşterilerine sunduğu bu test hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.