Mobil

Huawei P8'de ki Sinyalizasyon Sorununu Ortaya Çıkardık!

Huawei'nin yeni nesil P serisi telefonu P8'de yaşanan sinyalizasyon sorununu ortaya çıkarttık.

Huawei P8'de ki Sinyalizasyon Sorununu Ortaya Çıkardık!

Huawei'nin yeni nesil amiral gemisi telefonu P8 test için tarafıma yollandı ve bende ürünü kullanmaya başladım. Telefonla ilgili detaylı incelemeyi önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız; lakin P8'i kullanmaya başladığımda telefonun ciddi bir sinyalizasyon sorunu yaşadığını ortaya çıkardım.

Huawei P8, ilk 24 saat içinde tam 3 adet güncelleme aldı

Bu durumu Huawei'ye aktardığımda durumun ciddiyeti anlaşıldı ve test telefonlarının değiştirileceği bildirildi. Bu gün itibariyle yeni bir P8 tarafıma ulaştırılıyor. 

Bu yaşanan sorunun tüm telefonlarda olduğunu kesinlikle düşünmüyorum çünkü Huawei P8 birçok editör arkadaşımıza ulaştı. Bir sorun olsaydı sanırım onlar da bu durumu fark edebilirlerdi...

1435905220_p8-4colours.jpg

Yaşanan sorunu sizlere detaylı anlatmak ve bu konuda bir video çekmek istiyorum; yeni telefon elime ulaştığında gerekli testleri siz değerli okuyucularımızla paylaşacağım.

Sinyalizasyon sorununun hem Wi-Fi hem de GSM şebekesinde olduğunu belirtelim. GSM şebekesinde yaşanan sorun ise Wi-Fi'ye göre çok daha düşük boyutta.

Bakalım yeni telefonda da bu sorun yaşanacak mı yoksa bende ki üründe mi bir sorun var bunu yapacağımız testlerle ortaya koyacağız...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.