Mobil

Huawei P8'in ilk görüntüleri sızdırıldı!

Huawei'nin yeni amiral gemisini merak ediyor musunuz?

Huawei P8'in ilk görüntüleri sızdırıldı!

Huawei yeni amiral gemisi Huawei P7’nin halefi olacak olan P8’i 15 Nisan tarihinde tanıtacak ve tanıtım yaklaştıkça cihaza ati görüntüler gelmeye başladı. Londra’da tanıtımı gerçekleşecek olan Huawei P8’in ilk fotoğrafları Çin’de ortaya çıktı.

Sızdırılan görsellere bakıldığında Huawei P8’in oldukça ince olacağı görülüyor. Huawei zaten akıllı telefon tasarımlarında genelde ince bir yapıya yer veriyor ve bir zamanlar dünyanın en ince akıllı telefonlarına imza atmıştı. Huawei Ascend P7 6,5 mm ve P8’in 6 mm ölçülerinde biraz daha ince olması bekleniyor.

Ayrıca telefonun arka kısmında çift kamera gibi görünen ama çift flaş olduğu düşünülen bir tasarım görebilirsiniz. P8 5.2-inç 1080p ekran olarak gelecek ve Huawei ayrıca 720p ekrana sahip bir Lite sürümünü de tanıtabilir. Ayrıca, Çince web sitesi CNMO 6.8-inç ekrana sahip büyük bir Huawei P8 Max modelinin de geleceğini iddia ediyor.

1425631277_new-photos-allegedly-showing-the-huawei-p8-1.jpg

1425631296_new-photos-allegedly-showing-the-huawei-p8.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.