Mobil

Huawei P9 tanıtımı iptal mi edildi?

Huawei yeni üst seviye telefonu Huawei P9'u Berlin'de düzenleyeceği lansmana yetiştiremeyebilir.


İlk olarak Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması beklenen Huawei'nin yeni üst seviye akıllı telefonu Huawei P9, MWC 2016'da tanıtılmamıştı. Çinli şirket Huawei birkaç gün önce Berlin'de 9 Mart tarihinde düzenleyeceği bir etkinlik için basın mensuplarına davetiye göndermiş ve birçok uluslararası teknoloji yayını cihazın 9 Mart'ta resmi olarak tanıtılacağını duyurmuştu. Ancak son paylaşılan rapora göre Çinli şirket P serisinin yeni üyesini Mart ayında tanıtamayabilir.

>> İlginizi Çekebilir: 

1457251224_huawei-p9.jpg

Çin'de yayın yapan bir teknoloji yayınının raporuna göre 9 Mart tarihine kısa bir süre kala şirket Huawei P9'un üzerindeki çalışmalarını ve geliştirmelerini tamamlamış değil. Kimliği gizli Huawei çalışanlarının doğruladığı bilgiye göre telefon gecikmeli olarak tanıtılacak ve piyasa çıkacak.

Paylaşılan raporda Huawei P9'un ne zaman tanıtılacağı ve piyasaya çıkış tarihi belirtilmemiş ancak Huawei P9'un önümüzdeki aylarda piyasaya çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor. Belki Huawei çalışmalarını hızlandırarak 9 Mart tarihine telefonu hazır hale getirebilir ve Berlin'de düzenleyeceği etkinlikte Huawei P9'u duyurabilir.


 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.