Mobil

Huawei, Galaxy S9 tanıtımı öncesi Samsung ile alay etti

Huawei, Samsung'un Galaxy S9 amiral gemisi akıllı telefonlarını tanıtmasına saatler kala, attığı tweet ile Samsung ile alay etti.

Huawei, Samsung ile alay etti

Şirketler genellikle müşterilerine çeşitli yollarla ulaşmaya çalışırlar ve bu nedenle rakiplerine bazen göndermeler yaparlar. Huawei'nin Arap bölümü, Samsung Galaxy S9'un tanıtılmasından hemen önce Twitter sayfasında bir paylaşım yaparak Koreli şirketin kamera kurulumu ile alay etti. Tweet’te, "Cloud 9'dan istifa et" diyor ve Kirin 970 ile en son Huawei cihazlarında sahne tanıma özelliğine sahip olmak için gerçek olmaya çağırıyor.

Huawei Arabia'nın yayınladığı 10 saniyelik teaser, Samsung’un ilk teaserindeki 9 sayısı ile ön plana çıkıyor ve #Bunları Yap hashtag’ı kullanıldı. Ayrıca, yeni Kirin 970 ile güçlendirilmiş Mate 10 serisinin AI yeteneklerini gururla anımsatan #HuaweiAICamera hashtag'ını tweet'lerine ekledi.

It’s time to step down from Cloud 9 and start getting real with Huawei's real time scene and object recognition feature. #DoingWhatTheyCant #HuaweiAICamera pic.twitter.com/60bjpWTfAJ

— Huawei Arabia (@HuaweiArabia) 24 Şubat 2018

Huawei’nin, Samsung'un bir eksikliği nedeniyle alay etmesi pazarlama departmanı için ilginç bir oyun olabilir ancak, Sony'nin Xperia telefonlarının 2012'den beri Üstün Otomobil ve sahne tanıma özelliğine sahip olduğuna dikkat çekmek istiyoruz. Xperia T ve daha sonra 2013 yılında piyasaya sürülen amiral gemisi Xperia Z serisi gibi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.